(+48) 663 313 553

Recepcja: 7:00 - 17:00

(później obowiązuje automatyczne zameldowanie)

Villa
Krotoszyce

Komfort i spokój

Szukasz noclegu na Dolnym Śląsku? Chciałbyś wynająć pokój na dłuższy okres czasu? Przyjedź do nas i skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

A może musisz zorganizować szkolenie, konferencję lub imprezę okolicznościową? Dysponujemy salą, w której możesz zrealizować wszystkie te wydarzenia. To bardzo funkcjonalna przestrzeń. Mieści do 50 osób. Została wyposażona w klimatyzację, więc jej użytkowanie jest komfortowe zarówno zimą, jak i latem.

Krotoszyce są miejscowością zlokalizowaną w pobliżu Legnicy (12 km) przy szlaku cysterskim. Dlatego też do kontaktu zachęcamy wszystkich tych, którzy są fanami wycieczek rekreacyjnych i spędzania czasu na wolnym powietrzu. Oferujemy wypożyczenie rowerów i sprzętu do nordic walking. Odnajdą się u nas też wędkarze – w pobliżu Krotoszyc znajduje się świetny zbiornik do łowienia ryb.

Gdy dopisuje pogoda, możesz u nas również zorganizować grilla. Nasza klimatyczna altanka będzie do tego idealna. Wszystkim Gościom gwarantujemy darmowy parking. Jest on stale monitorowany, więc nie musisz martwić się o kwestie bezpieczeństwa.

Czekamy na Was!